AquaBir Su Arıtma Servisi

AquaBir Su Arıtma Servisi

AquaBir Su Arıtma Servisi olarak tüm Türkiye de Hizmet veren Spring Water Su Arıtma Firması tarafından satışa sunulmuştur. AquaBir su arıtma servisi olan Spring Water su arıtma firması 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye genelinde dünyaca ünlü su arıtma cihazlarını ayağınıza kadar getiriyor.

Her geçen gün ürün yelpazesini arttıran Spring Water  firması son gözdesi olan AquaBir su arıtma cihazının İnternet üzerinden ve aşağıdaki Cep telefonlarından birine ulaşarak satın alabilirsiniz. AquaBir  su arıtma cihazı kapalı kasa sistem olup inline filtreleme teknolojisini kullanır.  12 litre depolama kapasitesine sahiptir. Bunun yanında PH 8.5 derecesinde su üretir AquaBir su arıtma cihazları Reverse Osmosis System  ile çalışmaktadır. Ters ozmos sistemi olarak da bilinen bu sistem günümüz teknolojisinde en iyi su arıtma sistemlerinden biridir.

AquaBir su arıtma cihazları dünya genelinde güvenilir olduğunu ve sağlıklı su ürettiğini kanıtlamış su arıtma cihazıdır. Cihazın yapımında kullanılan malzemelerin çoğu NFS onaylıdır, NFS onayı Dünya Sağlık Kurumu tarafından insan sağlığına %100 yararlı  ürünlere verilen sağlık sertifikasıdır. Bunca özelliğine nazaran diğer su arıtma cihazları ile hemen hemen aynı fiyatta olan AquaBir su arıtma cihazları aşağıdaki numaralardan ulaşarak sahip olabilirsiniz ya da ya da aklınızdaki soruları yanıtlamak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz

 

AquaBir