Çamdibi Su Arıtma Servisleri

 

İzmir ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve evinizde bir su arıtma cihazı kullanıyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız. Sektörün en iyisi Spring Water Su arıtma cihazlarını kullanmanızı tavsiye ederim: Ben doğduğumdan bu yana İzmir Çamdibi’nde ikamet ediyorum.

Sağlığına çok dikkat eden bir insan değildim. Bu sebepten dolayı Geçen ay böbreklerimde büyük miktarda taş çıktı. Bunun sebebi aslında Su tüketmememden kaynaklanıyor. Bazen aylarca su içmiyorum. Su ile aram hiç yok. Çay, Kahve , Kola  başka bir şey tüketmiyorum. Sonra kuzenim yeni evlendiği için, hayırlı olsun’a evine gittik. Orada eşi bize Türk kahvesi yaptı. Yanında vermiş olduğu suyu içince suyun tadı bir değişik güzel geldi.

Sonra bir bardak daha su istedim, Susadım diye düşündüm. Ertesi gün Çamdibi Meydan Kahvehanesinde otururken Kuzenimle beraber, Çay Su vs Söyledik, Suyu açtım ve bir yudum aldım bıraktım kuzenime suyun tadı çok tuhaf dedim. Sizde dün içtiğim su yağ gibi aktı gitti hatta 2 bardak içtim dedim. O da bana biz çamdibi’inde bulunan evimizde su arıtma cihazı kullanıyoruz dedi. Ben su arıtma cihazlarının sağlıksız olduğunu düşünüyordum. Sonra kuzenim bana birkaç video izletti, Çok mantıklı geldi. Böbrek taşım olduğu için bol bol su içmem gerekiyordu fakat su içemiyordum. Kuzenim Hadi gel çıkalım eve suyun tadına bir daha bak dedi. Çıktık Bir bardak daha su içtim Ve içtikçe içesim geliyordu. Hiç düşünmeden Kendi evime de kurdurmak için Çamdibi Su arıtma servisini aradım. Gelip hemen bağladılar. Cihaz kurulduktan sonra her gün litre litre su içmeye başladım.

Çamdibi Su arıtma servisinin telefon numarasına iletişim bölümündeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.