Fluid O Tech Pompalar

Fluid O Tech Pompalar Su Arıtma sektöründe Fazlaca görebileceğiniz, kullanışlı ve dayanaklı pompaların başında gelir. Su Arıtma Sektörünün dışında olarak bir çok sektörde aktif olarak kullanılan Fluid O Tech Pompalar. Rotoflow özellikli olmasından dolayı, Sıvı Karışınlarını Ve Basıncını ayarlayabileceğiniz özel pompalardır. 

Bir kaç Sıvının Karşımına ihtiyaç duyan makineler için Çalışma sisteminin kalbi denilebilecek bu cihazlarla. Karışım yapılacak olan sıvının Hengisinden ne değerde karışıma ilave edileceği, Akışkanlığı ve basıncı gibi özel seçenekleri ayarlamanız mümkündür. 

Dünya üzerinde hatrı sayılır bir yerde bulunan bu Pompalar. İtalya, Japonya, Amerika Dahil olmak üzere 200 den fazla üretim fabrikası mevcuttur. Ayrıca İhtiyacınıza Göre çelik ya da pirinç gövde tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda 100lt ile 1000 lt arasında ürün seçiminde bulunabilirsiniz. 

Türkiye pazarında Spring Water Güvencesi ile bu ürüne Sahip olabilmek ya da kurulumunu gerçekleştirmek için Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. 

Spring Water firmasına Ait Diğer Ürünlerimizi İncelemek için Aşağdaki Bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.