Diaphragm Pump Su Arıtma Cihazı

 

Diaphragm Pump kullanıldığı alanlar Endüstriyel anlamda çok fazladır. Cihaza diyafram denmesinin sebebi İnsan diyaframı gibi içine çekme ve verme gibi düşünebilirsiniz. Emme ve Basma Özelliği olan Diaphragm Pump iç kısmı özellikle suyu geçirdiği kısım, paslanmaz malzemeden imal edildiği için uzun yıllar boyunca çalışır. Diaphragm Pump su ile çalışan modellerinde genellikle elektrikli modeller bulunmaktadır. Hem bar basıncından hem de hafif dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayı diyafram pompalar ile çalışan su arıtma cihazları piyasada fazlaca bulunur.

Diaphragm Pump Hava kompresörü ile çalışanlar daha geniş kapsamlı olarak Üretim yapan su ile çalışan fabrikalarda kullanılır.

Spring Water su arıtma cihazlarında elektrikli Diaphragm Pump kullanılır. Şebeke suyunun 3-4 bar basıncından az geldiği yerlerde ev veya işyeri gibi alanlarda fazlaca kullanılır.

Bu sayede evinizde su arıtma cihazı kullanmak istiyorsanız ve şebeke suyunuzun basıncı az geliyorsa, Spring Water su arıtma cihazlarından pompalı herhangi bir tanesine gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz.  Ürünlerimizi aritmacihazin.com adresinden inceleyebilir iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.