Egekent Su Arıtma Servisi

 

aydin-su-aritmaEgekent su arıtma servisleri, Egekentte kurulan yeni bloklarda Bundan yıllar önce başvurduğumuz bir firmadan ev sahibi olma şansımız oldu, Oğlum da yeni evlendiği için bu evde oturmak istediğini söyledi egekentte bilen bilir Karşıyaka’nın en güzel manzarası egekenttedir. Fakat oğlum evlenip bu eve taşındıktan sonra bütün beyaz eşyaları yeni olmasına rağmen hepsi ilk yıl içerisinde özellikle su ile çalışanlar arıza vermeye başladı Ara ara eşimle beraber oğlumun evine gittiğimizde Gelinimin ve oğlumun apartmandaki su sisteminden ve gelen şebeke suyundan sürekli şikayetçi olduğunu öğrendim.

Emekli olduğum için bütün günüm sabahtan akşama kadar kahvede geçiyor Sonuçta hepimiz çocuklarımız için yaşıyoruz, ben de oğlumun ve Gelinimin bu sorunu çözebilmek için çevreme ve Egekentteki oğlumun komşularına bu sorunu nasıl çözebiliriz? diye danıştım su arıtma sistemleri bana genellikle işe yaramayan cihazlar gibi görünürdü fakat çevremden aldığım bilgilerden bu işin tek çözümünün bir Su yumuşatma sistemi olduğunu öğrendim. Karşıyaka merkezde birkaç firmaya konu ile ilgili danıştım. Verdikleri fiyatlar benim Yaklaşık 4 emekli maaşım kadardı.  Oldukça yüksekti. Doğal olarak bu sorunu nasıl daha ucuza çözebilirim diye araştırmaya başladım bir arkadaşımın vasıtasıyla Spring Water  su arıtma firmasına ulaştım.  Telefonda ilk görüşmeyi yaptıktan sonra söylemiş oldukları fiyat diğer firmalardan aldığım fiyatta nazaran daha uygundu. Oğlumun evinin adresini  verip bir en ön inceleme yapılmasını istedim. Aynı gün öğleden sonra gelip incelemeyi yaptılar, ve söyledikleri gibi bana telefonda önerdikleri cihazın bu ev için uygun olabileceğini ve suyun içerisindeki kireçten  kaynaklanan sorunları çözebileceğini söylediler. Ödemede mutabık kaldıktan sonra ertesi gün işlemi yapmak için tekrar Egekentte gelip  kurulumunu yaptılar. O günden sonra oğlumdan ve gelinimden konu ile ilgili hiç bir şikayet duymadım. Şu an öğrendiğim kadarıyla çok çok memnunlar. Onlar mutlu olunca doğal olarak biz de mutlu oluyoruz. Spring Water firmasının Bana göstermiş olduğu kolaylıktan dolayı kendilerine Teşekkür etmek istedim.

Eğer egekentte oturuyorsanız ve bu şekilde bir sorununuz varsa muhakkak izmir egekent su arıtma servisi Spring Water aramalısınız