Endüstriyel Su Arıtma Membranı

 

Bilindiği üzere en iyi suyu arıtan su arıtma cihazları Reverse Osmosis System yani Ters Ozmos sistemidir. Reverse Osmosis System‘in kalbide Membran Filtredir. membran Filtreniz ne kadar kaliteli ise, Cihazınızın ürettiği su’da o kadar kaliteli olur. 

Spring Water Firması olarak Sadece Evsel ürünler değil, Endüstriyel Su arıtma veya atık su arıtma, Su Yumuşatma Sistemleri gibi ihtiyacınız olan tüm su arıtma sistemleri için tek bir firmaya ihtiyacınız var, 0505 259 72 62 Spring Water Su Arıtma Sistemlerini aramanız yeterli olacaktır. 

Endüstriyel Su Arıtma cihazlarında kullanılan sistem itibari ile Reverse Osmosis System kullanan su arıtma sistemlerinde Oltremare Membran Filtre kullanıyoruz. Oltremare Membran Filtre, 1989 yılından bu yana dünya çapında membran üretimi yapan bir italyan firması tarafından Oltremare membran Olarak Üretilmiş olup, 2018 yılı içerisinde Microdyn Nadir tarafından kendi bünyesine dahil edilmiştir.

Türkiye’de Oltremare Membran Filtreyi alabileceğiniz en güvenilir firma Spring Water firmasıdır. E-Ticaret sitemizi ziyaret etmek için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterlidir.

Spring Water Firması Sağlıklı Günler Diler.

 

yeni nesil su arıtma cihazları