su arıtma servisi

Ucuz Su Arıtma Servisi

 

ravent su arıtma cihazı

su arıtma cihazı filtreleri

Son Zamanlarda Çoğu Su Arıtma Cihazı sahibinin şikayetçi olduğu bir durum, su arıtma cihazının filtrelerinin çok çabuk tükenmesi ve 400 tl civarında filtre ücreti ödemeleri sürekli. Bu Çoğu Kullanıcının derdi olmuş durumda, Bir Çok insanla bu şekilde fazla ücret ödediğinden dolayı şikayet duyar duruma geldik. Bunun En Büyük Sebebi Fırsatçıların piyasada bir hayli fazla olması. Peki Siz Bir Su Arıtma Cihazı Sahibiyseniz ve Bu Kadar yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız ki. Bu Sebepten İnternet’te Ucuz Su Arıtma Servisi Diye Arama Yaptığınızı düşünüyorum. İşte Sizlere En kaliteli hizmeti diğerlerinden 100 150 tl daha ucuza alabilmenin yolu.

Öncelikle Ürünü Hangi Firmadan almış olursanız olun. Bazı Firmalar  2 3 ayda bir defa gelip sadece tek filtre değiştirip sizden 100 tl civarında para tahsil etmektedirler. bunun sebebi müşteriye kendilerini unutturmayıp sürekli bir para akışı sağlamaktan başka bir şey değil .

Biz Spring Water Su Arıtma Servisi Olarak. Sizlere Dünya Sağlık kurumu Tarafından onayı Almış Filtrelerle Cihazınız Üzerindeki tüm filtreleri sadece 290 tl gibi bir tutara değiştiriyoruz. ve bu filtreleri siz 1 yıl boyunca kullanıyorsunuz. bu bir yıl içerisinde herhangi bir filtre değişimi yapmadan ekstra ücret ödemeden 4500 ly kadar su arıtma cihazınızdan su alabilirsiniz.  Bir yıl Sonrasında ise sadece Ön üç Filtre takımını değiştiriyoruz. Ön Üç Filtre Takımının Ücreti 120 tl Dir. Ana Filtre ve Mimeral filtrenizin Değişimi için ise 6 ay Daha Bekliyorsunuz. Ve ilk Filtre değişimimizden Tam 18 ay sonra Ana Filtre ve Mineral Filtrenizi Değiştiriyoruz. Bu İki Filtre için İse 160 tl Ödüyorsunuz.

Sadece 290 Tl Gibi Bir mebla ödeyerek 18 ay boyunca Evinizde bulunan Su Arıtma Cihazından Sağlıklı su alabilirsiniz. bu hizmetten Yararlanmak için, Türkiye’nin Neresinde olursanız olun. Bizi Aşağıdaki telefon Numarasından Arayabilirsiniz.

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.