İzmir Urla su arıtma servisi

Kendimi bildim bileli bizim mahallemizde hep bir su problemi mevcuttu. yıllar gçti büyük haliyle, ama bu su probleminde hala bir değişiklik olmadı. Özellikle yaz aylarında sürekli susuz kalmak kadar kötü bir şey yoktur sanırım. su hayattır çünkü.

Bir süre sonra yine bir yaz ayının ortasında sular kesildiği bir dönemde bu duruma bir çözüm bulmaya karar verdim.  ve bulunduğumuz sitenin sakinleri ile görüşüp ortak bir karar aldık hem bütün sitedeki evlere günlerce yetecek kadar su depolayan. hemde suyun kireç ve bakteri oranını azaltan bir sistem kurdurmaya karar verdik.

Bu araştırma döneminde Kime sorduysam herkes ağız birliği etmiş gibi spring water’dan bahseder oldu.  İzmir urla su arıtma servisine ulaştık ve derdimizi anlattık. gelip ücretsiz keşif yaptılar. bizim derdimizi çözecek sistemin avantajlarından bahsettiler, bize onay verince 3 gün içerisinde öyle bir sistem kurdular ki ben bu kadarını beklemiyordum açıkçası. bu yaz hiç su ile ilgili bir problemimiz olmadı. İzmir Urla’da sıkıntı devam ediyor tabiki su kesintisi olarak ama . Urla Su Arıtma Servisi sayesinde biz artık bu problemi yaşamıyoruz.