Yüksek Kaliteli Mineralli Su

ravent su arıtma cihazı

ravent su arıtma cihazı

Geçen yazımızda sizlere Pure Water ( saf Su ) nasıl elde edilir. Hangi Filitrasyon teknolojisini kullanan cihazlar daha sağlıklı su üretir, Anlatmıştık.

Bu günkü konumuz yine Saf, Temiz Ve sağlıklı Su üzerine. Fakat bugün size farklı bir filitresyıın teknolojisi kullanan bir cihazdan bahsetmek istiyorum. Ravent Su Arıtma cihazları. ravent Su Arıtma cihazları. İnline Teknolojiye sahip 12″ boyutlarında kendinden Kablı, filitre kullanır. Bu filtreler Son teknoloji ürünü olmasının yanında onaylı nadir filtrelerden Biridir.

Ravent su arıtma cihazları PH 8,5 değerinde su üretebilir. Uzmanlar Ph7 ve üzeri su içmemizi öneriyor. Ravent su arıtma cihazları ters ozmos teknolojisine sahip Membran filtre kullanırlar. Membran filitreden geçen su, İnsan sağlığına yararlı bazı mineralleri de, atık su olarak attığı için. Suyun tadını Ve mineral dengesini sağlamak açısından ravent su arıtma cihazlarında 4 aşamalı mineral filtre bulunur. Bu filtreden geçip Bize ulaşan su. Mineral açısından zengin, Sağlıklı ve temizdir. Böylelikle Hiçbir yerde bulamayacağımız kalitede suyu evimizde üretmiş oluruz. Küçük bir hatırlatma daha yapmak istiyorum. Su arıtma cihazlarınızın periyodik bakımlarını geçiştirmemeye ve filtre değişim tarihlerini kaçırmamaya özen gösteriniz.