su arıtma teknik servis

Su Arıtma Cihazı Su Akmama Sorunu Çözümü

Su Arıtma Cihazu kullanan Herkesin Zaman Zaman Yaşadığı bir sıkıntıdır. Üründen Az Su Gelmesi problemi. şimdi Sizlere bu sorunun Neden Kaynaklandığını ve nasıl çözülmesi gerektiği ile ilgili bir kaç ipucu paylaşacağım. Bu Soruna sebep olan bir kaç durum söz konusu bu problemin üstesinden gelmek için, Neler yapabilirsiniz.

öncelikle sorunun nedenini bulmamız gerekiyor.

  1. Bulunduğumuz bölgede sular sık bir şekilde kesiliyorsa Filtrelerinizin tıkanmış olması çok yüksek ihtimal bunun sebebi ise sular her kesilip akmaya başladığında, İlk Gelen Su Topraklı ve Kirli Su Olur genelde. Bu da Filtreleri ve Filtre geçişlerin tıkar. Filtrelerinizi Değiştirerek bu Sorundan Kurtulabilirsiniz.
  2. Filtrelerinizi Değiştirdiğiniz Ya da Filtre geçişlerinden hortumları çıkarıp kontrol ettiniz hepsinden Su Tazyikli bir şekilde geçiyor. fakat depoya giren su her hikmetse çeşmeden cılız akıyorsa deponuz basınç özelliğini kaybetmiş demektir basınç özelliğini deponun yan kısmında bulunan siboptan bisiklet pompası ile hava basarak geri getirebilirsiniz. “ fakat sadece bir kaç defa hava basınız. çok fazla basmayınız” hava bastıktan sonra. depo sizi bir kaç ay daha idare edecektir fakat sonrasında muhakkak değişim gerektirir.
  3. Hem filtreler Hem de Deponuzda sıkıntı yoksa o zaman deponuzdan çıkıp mineral filtrenize ulaşan ve oradanda çeşmenize gelen hortumu kontrol ediniz. muhakkak sorunu bulacaksınız.

Bu işlerden anlamıyorsanız ya da uğraşacak vaktiniz yok ise Türkiye’nin 81 ilinden aşağıdaki telefon numarasını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Spring Water sağlıklı günler diler.

 

0505 259 72 62