izmir su arıtma servisi

Malum Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde çoğu ailenin en büyük sıkıntılarından biri, Geçen Kış ortasında ardarda 3 defa zamlanan damacana fiyatları, Ki yaz aylarında bir iki zam daha geleceğini düşünüyoruz. Havaların ısınması ile beraber, 4 kişilik bir ailenin haftada ortalama 3 damacana su tüketmesi muhtemel ki, bunun 4 5 olma ihtimali var ama 3 ten az olmuyor maalesef.

Alternatif yöntem arayan ve Aile Geçindirmek zorunda olan Kişiler, Köyde yaşıyorlarsa eğer, En yakın kaynak suyuna ulaşarak bir şekilde evlerine taşıyabiliyorlar. Fakat bu Meşakatli bir iş.

Ben Sizlere dünya standartlarında gerekli testlerden geçmiş, uluslararası onaylı parçalardan üretilmiş, Sağlıklı ve ekonomik bir üründen bahsetmek istiyorum.

Spring water Vaha

Bu ürün Minimum 6 filtreden oluşuyor. 7 ve 8 filtreli modelleri de bulunan bu ürünün, ürettiği su, her yıl Ege Üniveristesi laboratuvarları tarafından analiz edilerek sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır.

İnsanların Hem sağlığına hem de ekonomik durumuna birebir çözüm sağlayan Spring Water Vaha Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Aşağıdaki Telefon Numarasından Bize Ulaşabilirsiniz.