İzmir TecFlo Su Arıtma Cihazı

TecFlo Su Arıtma Cihazları, İzmir Merkezli Spring Water Su Arıtma Firmasından Tüm Türkiye’ye dağıtımı satış ve servis güvencesi ile sunulmaktadır. TecFlo Markasını bilen herkes ne kadar dayanıklı ve sağlam bir ürün olduğunu bilir. bilmeyenler için. En sağlam malzemeden yapıldığını tekrar belirtmek isterim. NSF onayı alması da Firmanın İnsan Sağlığına ne kadar çok önem verdiğini gösteriyor.

Bilmeyenler için NSF onay belgesinden söz edelim biraz. Uluslar arası Sağlık Kurumu tarafından verilen NSF onayı. İnsan sağlığına birebir etki edecek ürünlerin detaylı incelenmesi sonucunda verilen bir belgedir. Bu belgeyi alan ürünler dünya standartlarında insa sağlığına yararlı olduklarını kanıtlamış sayılırlar.

TecFlo su arıtma cihazları Reverse Osmosis System ( Ters Ozmos Sistem ) ile Çalışır. Ters Ozmos Sistemin çalışma prensibini Bilmiyorsanız Detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Servisi olarak TecFlo  su arıtma cihazlarının yetkili servisi olduğumuzu söylemek isterim. Bize Aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun. Servis ağımız muhakkak Sorununuzu çözecektir.

tecflo su arıtma cihazları