Vontron Membran 

vontron membran

 

Spring Water Su Arıtma Firması olarak Sizlere Türkiye2nin Tüm il ve ilçelerinde en iyi Su Arıtma Ürünlerini ulaştırmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz VONTRON Membran Filtre.

Türkiye malum Çin’den gelen sahte ürünlerle dolmuş taşmış durumda. Aynı durum Su Arıtma cihazı ürünleri içinde geçerli tabii ki, Her gördüğünüz filtreyi lütfen Sağlıklı Filtre sanmayınız. Türkiye’de bulunan Bir kaç Filtre dışında diğer Filtrelerin büyük çoğunluğu maalesef sağlıksız. Ve bu durumu kullanan Bir çok insan tarafından sağlığınızla oynanmasına izin vermeyiniz.

Vontron Membran Türkiye’de bulabileceğiniz işini layığı ile yapan bir kaç yi Membrandan biri. Membran” kelime anlamı olarak ayrıştıran, ayrıştırıcı anlamına gelmektedir. Membran Filtre su arıtma cihazlarında Bir Housing Yardımı ile çalışmaktadır.  Filtrenin içeni konulduğu bu Housing’in Bir girişi ve iki çıkışı mevcuttur.  Şebekeden gelen su, Su Arıtma Cihazına ulaştığı zaman Membran Filtreye gelmeden Önce 3 hazırlık filtresinden geçer. Membran Filtreye gelen su artık,  Bu filtreden geçmeye hazırdır.

Vontron Membran Filtre 7000 lt. Su Arıtma Kapasitesine Sahiptir. Bu bulunduğunuz bölgede suyun durumuna göre az da değişebilir. Spring Water Firması olarak biz, Bir çok ürünümüzde Vontron Membran Filtre kullanıyoruz.

Vontron Membran Filtre Satın almak için e-ticaret sitemizi Buradan Ziyaret Edebilirsiniz.

Spring Water Sağlıklı Günler Diler.